ФОРМУВАННЯ БЕБІЕКОНОМІКИ В УКРАЇНІ ЯК ФАКТОР АДАПТАЦІЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЕКОНОМІКИ ДО СУЧАСНОГО ГЛОБАЛЬНОГО СЕРЕДОВИЩА

Автор(и)

  • Т.Г. Остапенко Національного авіаційного університету, м. Київ.

DOI:

https://doi.org/10.17721/apmv.2019.141.1.74-89

Анотація

У статті визначається обґрунтування проблеми формування бебіекономіки як фактору розвитку національної економіки в глобальному середовищі. В результаті дослідження були сформульовані напрями еволюції бебіекономіки як складової системи наноекономіки. Крім того, була оцінена підсистема бебіекономіки саме в Україні, зокрема практика дорослішання, соціалізації та процесу спорідненості. Визначено, яким
Актуальні проблеми міжнародних відносин. Випуск 141. 2019. .
75
чином маленька людина в нашій державі може вплинути на хід економічного поступу. Був проведений факторний аналіз впливу чинників бебіекономіки на ВВП на душу населення країни, який визначив, що наше виробництво валового продукту не досить активно залежить від показників розвитку бебіекономіки, така залежність становить 0,57. Тому в Україні необхідно вводити важелі розгортання процесів бебіекономіки в національному економічному середовищі. Також в статті було визначено, що кількість осіб, що мають вищу освіту поступово зростає, більш того, зростає кількість студентів-іноземців, та, відповідно, привабливість української вищої освіти. В результаті дослідження було зроблено висновки щодо необхідності актуалізації бебіекономіки та початку розвитку національної економічної системи від формування загальних підходів до виховання та навчання. Провідні країни світу засвідчують, що якщо розвивається економічна поведінка дитини та її відповідне виховання, то і рівень адаптації національної економіки до глобального середовища стає визначальним питанням.
Ключові слова: бебіекономіка, наноекоеноміка, економіка людини, економіка нанотехнологій, дорослішання, соціалізація, спорідненість, факторний аналіз.

Біографія автора

  • Т.Г. Остапенко, Національного авіаційного університету, м. Київ.


    кандидат економічних наук, доцент кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств 

Завантаження

Опубліковано

2020-02-20